Organik Arı Sütü 1kg

Favorilerime Ekle

Organik Arı Sütü 1kg

Kargo: 1 Gün

ALASBAL :

ALASBAL ANAARISÜTÜ MUŞ malazgirt (kazgölü yayla) bölgesine has olup ülkemizde ender yetişen kır çiçeklerinden üretilmiştir.
Ürün:Ana arısütü 1 KG
 
 

9,063.50 ₺ 8,163.50 ₺

8,163.50 ₺  


Whatsapp ile Sipariş
ARI SÜTÜNÜN FAYDALARI
*KAN BASINCINI DÜZELTİR*
Araştırmalar, arı sütünde bulunan bazı proteinlerin insanlarda kan basıncı seviyelerini doğrudan etkilediğini ortaya koymuştur. Bu da protein hidrolizatı, kan basıncı üzerinde uzun süreli bir etkiye sahiptir. Kan damarları ve kalp üzerindeki stresi azaltmak için vazodilatatör görevi gören içinde bulunan potasyumla birleştirildiğinde, arı sütü kalp rahatsızlıklarını önlemek için harika bir yol gibi görünmektedir.
*KOLESTEROL  SEVİYESİNİ DENGELİYOR*
Yapılan araştırmalar, sürekli olarak diyete eklenen arı sütünün "kötü" kolesterol seviyelerinde kayda değer bir düşüşe neden olabileceğini ve böylece ateroskleroz ve kalp krizi ve inme gibi kardiyovasküler sorunları önlemeye yardımcı olabileceğini göstermiştir.
*İNFERTİLİTE (KISIRLIK) SORUNLARINI TEDAVİ EDER*
Doğurganlık sürecinde arı sütünün tam işlevi bilinmese de, insan doğurganlığı üzerindeki etkisinin kadının morfolojisini etkileyen ve cinsel olarak uygun hale gelmesine yardımcı olan protein olan royalactin ile bağlantılı olduğu düşünülüyor. Nedeni ne olursa olsun, erkeklerde sperm üretimini ve sperm hareketliliğini arttırdığı, böylece eşin gebe kalma şansını arttığı göstermiştir.
*KANSERİ ÖNLER*
Arı sütünün içinde bir takım antioksidanlar vardır, fakat özellikle BPA olarak da bilinen bisfenol A'yı inhibe etme kabiliyeti gösterir. Bu, artan meme kanseri seviyelerine bağlı bir çevresel östrojendir. Bu nedenle, diyetinize yeterli miktarda arı sütü ekleyerek, bu tür kanserleri önleyebilirsiniz.
*ERKEN YAŞLANMAYI ÖNLÜYOR*
Arı sütünde bulunan antioksidanlar erken yaşlanmaya neden olan serbest radikalleri yok etmek için çalışabilirler. Antioksidanlar kışıklıkları giderir, cildinize sağlıklı bir parlaklık kazandırır, saç dökülmesini ve maküla dejenerasyonunu önleyebilir, ayrıca bazı kronik hastalıkları da önleyerek ömrünüzü uzatır.
*KİLO VERMEYE YARDIMCI OLUR*
*METOBOLİZMAYI GÜÇLENDİRIR*

Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için giriş lütfen giriş yapınız. Giriş
Anahtar Kelimeler

Organik Arı Sütü 1kg
Başarıyla Sepete eklendi !
whatsapp number